• 0048 600 816 425
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Leasing pracowniczy

           Jeśli trafiłeś na tę stronę, to zapewne nie jesteś tutaj przypadkowo. Jeśli szukasz pracowników fizycznych, biurowych, specjalistów, doświadczonych lub nie, to dobrze trafiłeś. Niezależnie od twoich wymagań, jesteśmy w stanie zapewnić kadrę, która na pewno sprosta twoim oczekiwaniom.

          A czym tak właściwie jest leasing pracowniczy?

„Leasing pracowniczy to nic innego, jak wypożyczenie do swojej firmy pracowników zatrudnionych na stałe w innej firmie.”

          Prowadząc działalność gospodarczą z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z trudnościami jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego kandydata do pracy, lub padłeś ofiarą „kaprysu” swojego pracownika, który z dnia na dzień postanowił opuścić stanowisko pracy. Czy wielokrotnie spędzałeś czas przy komputerze rejestrując, wyrejestrowując pracowników, rozliczając zwolnienia, planując kto ma kiedy mieć urlop, aby nie zakłócić funkcjonowania firmy, zamiast skupić się na zajęciach, którymi Twoja firma faktycznie powinna się zajmować?

          Dzięki naszej ofercie, wszystkie te niedogodności dobiegną końca, wyszukamy odpowiednich pracowników na dane stanowisko, znajdziemy zastępstwo dla nieobecnego pracownika, a także poprowadzimy wszelkie procesy kadrowo-płacowe, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła się skupić tylko na tym, co naprawdę ważne - działaniach przynoszących zysk.

          Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarze wspierania biznesu i bogatą bazę kandydatów do pracy. Każdego Twojego potencjalnego pracownika dokładnie zweryfikujemy, a ostateczną decyzję o zatrudnieniu pozostawimy Tobie. Zrealizujemy każde zamówienie.

          Nie czekaj, zapytaj już dziś co możemy dla Ciebie zrobić